Zimní ošetření pleti

Nastává ideální období pro aplikaci intenzivního kúrového ošetření, které dodá pleti maximální dávku hydratace, výživy, energie a antioxidantů.

Typické zimní ošetření s použitím Fenchel krému, Viola krému nebo Myrhe krému na masáž. Pro zvýraznění efektu je možno použít Antidry ampuli nebo pěstící kapsli. Masku volíme dle aktuálního stavu pleti.

Uvedená ošetření jsou ideální pro toto období, protože pleť vydatně posilují a chrání před případným poškozením mrazem.

 

krem-myrrhe-250Krém Myrrhe                                                                             698 Kč
50 ml

Krém Myrrhe obsahuje cennou kyselinu linolovou, chmel a pěsticí včelí vosk. Redukuje suché vrásky a odstraňuje suchá místa pleti. Krém zjemňuje pleť již po nanesení a zanechává ji hedvábně měkkou.

 

krem-viola-250Krém Viola                                                                                 528 Kč
50 ml

Krém Viola s obsahem guajazulenu a vitaminu E zklidňuje podrážděnou pleť. Pěsticí lipidy redukují svědění pleti způsobené jejím vysušením. Dlouhodobě pěstí pleť.

 

krem-fenchel-250Krém Fenchel                                                                            498 Kč
50 ml

Krém Fenchel s fenyklovým olejem a vitaminem E je určen speciálně pro potřeby extrémně suché, popraskané, hrubé a šupinaté pleti. Chrání pleť a zanechává ji dlouhodobě hebkou a vláčnou.

 

 

pestici-kapsle-250

Pěsticí kapsle                                                                              968 Kč
35 ks

Pěsticí kapsle s přírodními ceramidy, vitaminy A, E a jojobovým olejem pomáhají pleti lépe ukládat vlhkost a tuk. Posilují bariéru pleti a zanechávají ji sametově hebkou.

 

redwonderČervený zázrak – Hroznová pleťová maska             818 Kč
100 ml

Hřejivá červená maska zahalí pleť do příjemného tepla a intenzivně ji vyživí. Jedinečná gelová textura se ihned po nanesení spojí s pokožkou a předá jí cenné výtažky z jadérek hroznů. Doporučujeme pro suchou pleť zvláště v zimních měsících. Naneste a relaxujte!

 

Uložit odkaz do záložek.