SPRING STORIES

Květinové vzory, lehké materiály, vzdušné střihy, pastelové tóny a hodně růžové… To jsou módní trendy pro nadcházející jaro a léto. Letošní MUST-HAVE v oblasti líčení jsou matné textury na rtech a očích, které v kontrastu nechají vyniknout svěží a projasněnou tvář… ALCINA tyto trendy interpretuje prostřednictvím kolekce Spring Stories, která mě okouzlila díky její hravosti a krásným odstínům.

Matné oční stíny Matt Eye Shadow v odstínech vanilla, lychee nebo peach dobře kryjí a jejich intenzitu můžeme ovlivnit různými způsoby nanášení. Lze je použít samostatně na celé pohyblivé víčko nebo v kombinaci s očními stíny ze stálého sortimentu Miracle Eye Shadow (naše nejoblíbenější kombinace jsou: lychee + aubergine, peach + mocca, vanilla + bronze). Vystínováním očního záhybu pudrem Matt Contouring Powder dark ještě více necháme vyniknout jejich pudrovou jemnost. Inspirovat se můžete v postupech líčení Look Card Intense a Soft.

Matné rtěnky Matt Lip Stick jsou jedinečné svou příjemně jemnou texturou. Intenzivní barva vám dovolí hravě vytvořit i konturu rtů. Tři svěží odstíny jsou jeden lepší než druhý… Jsem přesvědčená, že je budete potřebovat všechny.

Lak na nehty Ultimate Nail Colour v pivoňkovém odstínu opět dokonale doplní svěží jarní vzhled.

 

 

Uložit odkaz do záložek.