SKIN MANAGER MÁ NOVÉ POSILY V TÝMU!

Skin Manager team představuje efektivní trio, které nabízí dokonalou péči o pokožku –  zjemní póry, zajistí hedvábně hladkou pleť, a navíc ochrání před znečištěným ovzduším.

SKIN MANAGER BODYGUARD                                 360 Kč
50 ml

Péče o pleť s instinktem ochránce
Jemný prach a smog pokrývají naše ulice a znepříjemňují nám nejen běžný pohyb venku, ale mají také špatný vliv na naši pleť – negativně ovlivňují její vzhled a urychlují procesy stárnutí. Aby mohla pleť těmto škodlivým vlivům okolního prostředí odolávat, potřebuje péči s instinktem ochránce – poznejte svého Bodyguarda.
Výkonný prodyšný ochranný film, který pokožku chrání před negativními vlivy prostředí. Dokonce i ty nejmenší částice prachu již nemohou do pokožky proniknout.

  • Má lehkou texturu, která se rychle vstřebává a matuje.
  • Podporuje přirozenou obrannou funkci pokožky.
  • Je kombinovatelný s jakýmkoliv jiným krémem.

POUŽITÍ: Množství o velikosti lískového oříšku naneste na vyčištěnou pleť. Poté použijte váš oblíbený pěstící krém.

 

SKIN MANAGER PERFEKCIONISTA                                 420 Kč
30 ml

Závěrečný krok k perfektní péči o vaši pleť.
Nedílnou součástí každodenního rituálu v péči o pleť by měla být jeho perfektní závěrečná péče. Vyzkoušejte inteligentní fluid, který neucpává póry a přesto pleť perfektně matuje, vyrovnává její povrch a je skvělým podkladem pro dlouhotrvající make-up. Použít ho můžete také bez make-upu – pro přirozený vzhled bez použití pudru. Přesvědčí vás svým okamžitým efektem.

  • Lehký fluid měnící se na pudr – zajistí hladkou a hedvábně jemnou pokožku.
  • Opticky zjemní póry.
  • Zajistí okamžitý matný efekt – díky obsaženému křemíku.
  • Je perfektním závěrem každodenní péče o pleť.

POUŽITÍ: Nanášejte ráno na svůj oblíbený pleťový krém. Roztírejte jej, dokud se nevytvoří citelný a viditelný pudrový efekt.

ČÍM JE RECEPTURA SKIN MANAGER PERFEKCIONISTY TAK SPECIÁLNÍ?
V našem Perfekcionistovi je obsažen křemík, který dokáže absorbovat olej. Díky tomu pokožka okamžitě získává matný vzhled a na dotek je hedvábně hladká, bez ucpaných pórů. Póry navíc působí jemněji a povrch pokožky vypadá hladší.
V přírodě je křemík přítomen jako oxid křemičitý v různých minerálech, např. křemeni nebo písku. V kůži je důležitý pro stavbu a posílení kůže a pojivové tkáně.

Uložit odkaz do záložek.