PRE-AGING KRÉM

S přibývajícím věkem v pokožce klesá obsah křemíku, jenž je zásadní pro zachování pevnosti vazivové tkáně. PRE-AGING KRÉM s obsahem křemíku pokožce pomáhá udržovat a vytvářet vazivová vlákna a tím napomáhá k oddálení procesu stárnutí pleti.

Nestárnoucí a pevná porcelánová pleť – takto je často charakterizována pleť korejských žen. Je rovnoměrně a dobře hydratovaná a má dokonalou barvu. Ženy z celého světa ji obdivují a ptají se, co za tím stojí…?
Na prvním místě je to každodenní péče, která se ale skládá z mnohem více kroků než péče u průměrné Evropanky – konkrétně může mít až 10 kroků.
Dalším, a podstatně důležitějším tajemstvím, je prevence! Díky prevenci ve vhodný čas zabráníme vzniku vrásek, pigmentových skvrn a ztrátě pružnosti.
I když evropské ženy již zařazují více kroků do každodenní péče o pleť, je stále časově náročná korejská zkrášlující denní péče o deseti krocích nemyslitelná. ALCINA dokázala v PRE-AGING KRÉMU spojit korejské trendy a evropské rituály péče o pleť.
PRE-AGING KRÉM přináší cílenou hydrataci s efektivní silou účinných látek proti stárnutí pleti – pro ženy od 25 let. 

PRE-AGING
X
ANTI-AGING
Pro vysvětlení rozdílu mezi pre-aging a anti-aging přípravkem stačí jednoduchý příklad:
Pomocí anti-aging přípravku bojujete již proti probíhajícímu stárnutí pleti – jako např. s řadou It’s never too late. Pomocí pre-aging přípravku proces stárnutí pleti oddalujete.

 

OBSAŽENÉ ÚČINNÉ LÁTKY:

BIOTECHNOLOGICKÁ PAVUČINA
Má schopnost rozprostřít se po pokožce jako jemná síť – aniž by na pleti zanechala nepříjemný film. Díky spojení s ALCINA galenikou navíc pomáhá do pokožky lépe ukládat dodávané účinné látky, jako je např. křemík.

KŘEMÍK
Tvoří podstatnou součást pleti, resp. její vazivové tkáně. Má rozhodující roli při tvorbě kolagenu a elastinu a podílí se tak na zpevnění a vypnutí pleti. S přibývajícím věkem množství křemíku v pokožce statisticky významně klesá. PRE-AGING KRÉM pokožce křemík opět dodává a napomáhá tak oddálit proces stárnutí pleti.


INSPIROVÁNO KOREOU, VYROBENO V ALCINĚ

  • zpomaluje proces stárnutí pokožky
  • obsahuje křemík – základní složku vazivové tkáně, která pomáhá pokožce tvořit a udržovat pojivová vlákna
  • díky biotechnologické pavučině napomáhá křemíku k lepšímu ukládání v pokožce
  • vhodný pro mírně mastnou, smíšenou nebo pro mírně suchou pleť od 25 let
Uložit odkaz do záložek.