IT’S NEVER TOO LATE! – ROZŠIŘUJE SVOU NABÍDKU

Úspěšná série pro mladší vzhled pleti se rozrůstá o nové produkty. Nyní máte možnost zařadit do své nabídky dva nové přípravky obsahující inovativní složku Matrixyl.

Prvním z nich je Sérum proti vráskám, které je určené jak k samostatnému použití, tak i do kombinace s Pleťovým krémem proti vráskám. Do kategorie tělových přípravků vstupuje Anti-Age tělová pěna, která svou konzistencí připomíná našlehaný krém a do pokožky se vtírá s neuvěřitelnou lehkostí. Posledním přírůstkem do série uděláme radost milovnicím Aktivního tonika. Nyní máme, kromě velikosti 50 ml, k dispozici také Aktivní tonikum 125 ml.

AKTIVNÍ TONIKUM
125 ml: 250 Kč,  
50 ml: 105 Kč
Díky obsaženým ovocným kyselinám z pokožky odstraňuje suché šupinky a přebytečný maz a lesk, čímž zlepšuje pronikání a účinnost následných pečujících produktů.

 • Redukuje vrásky, milia a pigmentové skvrny.
 • Zmenšuje póry.
 • Zlepšuje schopnost pokožky vázat vodu.

Použití: Ráno a/nebo večer naneste na obličej pomocí vatového tamponku

 

SÉRUM PROTI VRÁSKÁM           150 ml: 400 Kč
Silný koncentrát pro mladší vzhled

Nové Sérum proti vráskám s obsahem Matrixylu proniká hluboko do kožních vrstev, kde aktivuje vlastní opravné procesy kůže. Pokožka získává pružnost a pevnost a dochází k redukci vrásek.

 • Působí proti známkám stárnutí pleti.
 • Díky Matrixylu prokazatelně snižuje hloubku vrásek.
 • Na smíšenou nebo lehce mastnou pleť lze sérum aplikovat samostatně.
 • Kombinace s Pleťovým krémem proti vráskám It’s never too late zlepšuje výsledek péče proti vráskám. Pleť je zároveň vydatně pěstěná.

Použití: Každé ráno a večer naneste na vyčištěný obličej. V případě potřeby použijte ještě pleťový krém.
Použití v salonu: Jako podklad pod masáž v rámci ošetření, které se cílí na vyhlazení vrásek a/nebo v rámci závěrečné péče.

Důležité obsažené látky:
MATRIXYL – obsahuje synergicky působící peptidy, které nejenže podporují vlastní opravné procesy kůže, ale také stimulují produkci kolagenu.
PANTHENOL –velmi dobře proniká do pokožky, kde zlepšuje vlhkostní rovnováhu. Díky tomu je pleť vitálnější a odolnější. Podporuje metabolismus kožních buněk a jejich optimální zásobování důležitými živinami.

 

ANTI-AGE TĚLOVÁ PĚNA            30 ml: 880 Kč
Tělový krém, který pokožku zpevňuje a pěstí

Krémová Anti-Age tělová pěna s obsahem Matrixylu je v péči o pokožku těla velmi efektivní. Výjimečná pěnová textura se rychle vstřebává, dodává pokožce vlhkost a podporuje regeneraci kožních buněk.

 • Zpevňuje pokožku.
 • Intenzivně pěstí a zajišťuje hladší pokožku těla.
 • Rychle se vstřebává a nelepí.
 • Matrixyl podporuje vlastní opravné procesy v pokožce.

Důležité obsažené látky:
MATRIXYL – obsahuje synergicky působící peptidy, které nejenže podporují vlastní opravné procesy kůže, ale také stimulují produkci kolagenu.
CUPUACU MÁSLO – je ceněno díky vysokému obsahu esenciálních mastných kyselin. Posiluje přirozenou ochrannou bariéru kůže a zabraňuje jejímu vysoušení.
VITAMIN E – je silný antioxidant, který pokožku chrání před volnými radikály.

 

Uložit odkaz do záložek.