Contouring & Highlighting – hra světla a stínů

contouring

Základní myšlenkou countouringu je práce se světlem a stínem tak, abyste zvýraznily žádoucí partie a potlačily ty ostatní. Poté, co nanesete make-up, můžete dodat jednotlivým partiím a rysům obličeje tvar a hloubku pomocí nových konturovacích přípravků. Získáte tak sjednocenou pleť a perfektně vymodelovaný tvar obličeje.

Produkty se zařazují do stálého sortimentu.

 

Contouring_-_Matt_contouring_powder_light

Matt Contouring Powder light | Konturovací pudr světlý                             770 Kč
CONTOURING: Hra světla a stínů

Profesionální konturovací pudr v odstínu light opticky zvýrazňuje ty části obličeje, na které je nanesen. Velmi jemná textura neulpívá ve vráskách ani pórech a umožňuje dokonalé prosvětlování obličeje. Matt Contouring Powder light použijte v ideálním případě v kombinaci s odstínem dark pro přirozené tvarování obličeje k vytvoření dojmu světla a stínu.

Contouring_-_matt_contouring_powder_dark

Matt Contouring Powder dark | Konturovací pudr tmavý                            770 Kč
CONTOURING: Hra světla a stínů

Profesionální konturovací pudr v odstínu dark opticky potlačuje ty části obličeje, na které je nanesen. Matná barva bez lesklých částeček se perfektně přizpůsobí každé pleti a umožňuje tak vytvořit velmi jemné stínování.
Matt Contouring Powder dark použijte v ideálním případě v kombinaci s odstínem light pro přirozené tvarování obličeje k vytvoření dojmu světla a stínu.

Contouring_-_luxury_loose_powder

Luxury Loose Powder | Fixační sypký pudr                                                            830 Kč
CONTOURING: Hra světla a stínů

Sypký pudr Luxury Loose Powder vytváří díky své inovativní textuře dojem sjednocené a zářivé pleti. Nezvýrazňuje vrásky ani jemné linky, pokožka je opticky vyhlazená a sjednocená. Speciální složení tohoto luxusního transparentního pudru je velmi lehké a na pleti téměř neviditelné. Aplikujte jej štětcem na pudr. Je možné jej použít i samostatně, nebo k perfektnímu zafixování make-upu.
Luxury Loose Powder je možné v tenké vrstvě použít také jako primer před nanesením make-upu, který pak drží déle a vypadá zářivěji.

Contouring_-_Bright_light_concealer

Bright Light Concealer | Prosvětlující pero                                                                         420 Kč
CONTOURING: Hra světla a stínů

Kouzelné prosvětlující pero s otočným mechanismem – to je Bright Light Concealer. Opticky vyhlazuje pokožku, lokálně ji rozjasňuje a umí v obličeji vykouzlit jemné světelné efekty – pro přirozeně zářivý vzhled. Pro dosažení optimálního výsledku a jasných linií se při contouringu používá přímo na podkladový krém, nebo přes make-up.
Bright Light Concealer používejte ideálně v kombinaci s přípravkem Soft Shaping Pencil, který podporuje hloubku obličejových rysů.

Contouring_-_soft_shaping_pencil

Soft Shaping Pencil | Konturovací tužka                                                                       340 Kč
CONTOURING: Hra světla a stínů

Konturovací tužka Soft Shaping Pencil opticky potlačuje partie, na které je aplikována a skvěle se hodí pro rychlý „krémový contouring“. Během sekundy vymodeluje lícní kosti, spánky, oční víčka i linii brady. Díky praktickému balení v tužce je možné Soft Shaping Pencil nanášet lokálně na make-up a následně lehce rozetřít.
Pro optimální výsledek contouringu doporučujeme kombinovat s prosvětlujícím perem Bright Light Concealer k vytvoření světelných efektů a se sypkým pudrem Luxury Loose Powder pro perfektní zafixování.

Uložit odkaz do záložek.