9.11.2015

Řada N°1

Při vývoji naší kosmetiky pro nás byla obzvláště důležitá dvě hlediska: vy a potřeby vaší pleti.

Všechny přípravky značky ALCINA obsahují vedle kvalitních účinných látek také naše know-how. Na počátku každého přípravku stojí důkladný vědecký výzkum a testování na renomovaných vědeckých klinikách. Nikoli však na zvířatech. Všechny účinné látky jsou použity na základě vě

 

deckých poznatků, které dokládají jejich účinek.

Stručně řečeno: Naše přípravky účinkují tak, jak slibujeme. Starají se o to, aby pleť byla zdravá a krásná.
Pro skvělý pocit každé ženy.

krem-na-ruce-n-1-250

Krém na ruce N°1                                              180 Kč
50 ml

Krém na ruce N°1 s inovativním systémem ochranného faktoru 15, Lycopinu a DEFENSILU. Chrání vaše ruce před slunečním zářením, vznikem pigmentových skvrn a vysoušením pokožky. Působí již po prvním použití.

 

pletovy-krem-n-1-250

Pleťový krém N°1                                              590 Kč
50 ml

Alcina Pleťový krém No1 obsahuje hydratační složky ureu a aminokyseliny, které intenzivně hydratují pleť. Pečlivě vybrané účinné látky se navzájem doplňují a násobí svůj účinek. Intenzivně a dlouhodobě pěstí pokožku. Proti pocitům pnutí, pro uvolnění pleti.

 

stress-control-creme-250

Stress Control Creme                                      590 Kč
50 ml

Stress Control Creme chrání vaši pleť hned třikrát. Ochranný faktor 15 (LSF 15) potlačuje tvorbu volných radikálů, chrání před UV-A a UV-B zářením a vznikem pigmentových skvrn a vrásek. Lycopin působí jako dodatečná ochrana proti volným radikálům, a to i proti těm, které nevznikají v důsledku UV záření. DEFENSIL® pomáhá vaší pleti v regeneraci a posiluje ochrannou bariéru kůže. Chrání pleť před stárnutím.

cistici-pena-n-1-250Čisticí pěna N°1                                               350 Kč
150 ml

Čisticí pěna N°1 je dokonalý požitek z čištění. Hodnotná pěna díky systému jemných tenzidů a hydratačního komplexu umožňuje jemné, ale důkladné čištění, které vás bude bavit.

 

krem-na-oci-n-1-250

Krém na oči N°1                                               390 Kč
15 ml

Krém na oči N°1 s inovativní recepturou s obsahem DEFENSILU a koenzymu Q10 zvyšuje obsah vlhkosti v pleti. Zjemňuje drobné vrásky a preventivně působí proti jejich vzniku. Pro zářivě krásné oči.

 

UV control sérum N°1                         550 Kč

Používání přípravků s UV ochranou není jen záležitostí letních měsíců. UVA a UVB záření mají negativní dopad na naši pleť v jakémkoliv ročním období a urychlují stárnutí pleti, které se projevuje vznikem pigmentových skvrn či vrásek. UV Control sérum pomocí kombinace ochranného faktoru 25 a koenzymu Q10 pleť před nepříznivými účinky UVA a UVB záření chrání a dodává jí energii. Rychle se vstřebává, nelepí a je možné jej použít pod jakýkoliv pěsticí přípravek i make-up. Je určené pro každodenní péči o všechny typy pleti.

 

Další informace o produktech naleznete na webu www.alcina.cz

 

ZPĚT NA CENÍK
ZPĚT NA ÚVODNÍ STRÁNKU