9.11.2015

Pro suchou pleť

Při vývoji naší kosmetiky pro nás byla obzvláště důležitá dvě hlediska: vy a potřeby vaší pleti.

Všechny přípravky značky ALCINA obsahují vedle kvalitních účinných látek také naše know-how. Na počátku každého přípravku stojí důkladný vědecký výzkum a testování na renomovaných vědeckých klinikách. Nikoli však na zvířatech. Všechny účinné látky jsou použity na základě vědeckých poznatků, které dokládají jejich účinek.

Stručně řečeno: Naše přípravky účinkují tak, jak slibujeme. Starají se o to, aby pleť byla zdravá a krásná.
Pro skvělý pocit každé ženy.

krem-myrrhe-250 Krém Myrrhe                                                     730 Kč
50 ml

Krém Myrrhe obsahuje cennou kyselinu linolovou, chmel a pěsticí včelí vosk. Redukuje suché vrásky a odstraňuje suchá místa pleti. Krém zjemňuje pleť již po nanesení a zanechává ji hedvábně měkkou.

 

krem-viola-250 Krém Viola                                                         550 Kč
50 ml

Krém Viola s obsahem guajazulenu a vitaminu E zklidňuje podrážděnou pleť. Pěsticí lipidy redukují svědění pleti způsobené jejím vysušením. Dlouhodobě pěstí pleť.

 

krem-azalee-250Krém Azalee                                                      550 Kč
50 ml

Krém Azalee posiluje pomocí kyseliny linolové bariéru pleti. Optimálně laděná péče ve správné rovnováze tuku a vlhkosti zabraňuje vysoušení pleti a zajišťuje její trvalou hebkost.

 

krem-cenia-250

Krém Cenia                                                        500 Kč
50 ml

Krém Cenia obsahuje ureu, L-arginin a extrakt z bílého čaje. Vyrovnává nedostatek vlhkosti v pleti a odstraňuje pocity pnutí. Krém působí okamžitě a dlouhodobě pěstí.

 

krem-fenchel-250Krém Fenchel                                                    500 Kč
50 ml

Krém Fenchel s fenyklovým olejem a vitaminem E je určen speciálně pro potřeby extrémně suché, popraskané, hrubé a šupinaté pleti. Chrání pleť a zanechává ji dlouhodobě hebkou a vláčnou.

 

rich-anti-age-krem-250 Rich Anti Age krém                                          1 000 Kč
50ml

Rich Anti Age krém s máslem z mimózy a cupuacu pěstí pleť intenzivně a dlouhodobě. Díky kombinaci účinných anti age látek, kyseliny hyaluronové a výtažků z ploštičníku hroznatého, zlepšuje pleťovou strukturu a tak vyplňuje drobné vrásky. Pro mladý a svěží vzhled.

 

 

Další informace o produktech naleznete na webu www.alcina.cz

ZPĚT NA CENÍK
ZPĚT NA ÚVODNÍ STRÁNKU