9.11.2015

Pro muže

Dříve si pánové vystačili pouze s vodou a mýdlem, moderní doba však klade na jejich vzhled stále větší nároky.

Podle posledních studií stráví muž v koupelně průměrně 30 minut denně a je v péči o sebe stále náročnější a uvědomělejší. Pánská kosmetika musí reagovat na individuální potřeby mužů – nejen parfemací a designem, ale především obsahem účinných látek, které jsou přizpůsobeny specifickým požadavkům jejich kůže.

Nová řada ALCINA FOR MEN to bez výjimky splňuje a nabízí mužům vše, co v koupelně potřebují – péči o pleť, vlasy i konečný styling. Přípravky v moderním designu jsou multifunkční a jejich použití je jednoduché a rychlé.

Vyzkoušejte novou řadu ALCINA FOR MEN. Je to čistě mužská záležitost.

 

Active-face-power

Active face power                                                   470 Kč
50 ml

Aktivní pleťový gel, který zvládá několik věcí najednou – hydratuje, osvěžuje a vitalizuje pokožku obličeje. Ideální také jako balzám po holení  a k péči o oční okolí. Rychle se vstřebává  a nezanechává mastný film. Při kosmetickém ošetření je vhodný na masáž, jako maska nebo jako závěrečný krém.

 

Hair-body-shampooHair & body shampoo
250 ml                                                                      300 Kč

Svěží sprchový gel, který je určen pro péči o vlasy i tělo. Účinně čistí a hydratuje pokožku. Vlasy zároveň zanechává pěstěné a lesklé. Vhodný pro každodenní použití.

 

 

Vlasová kosmetika pro muže Alpecin

alpecinNová energie pro vlasy a vlasovou pokožku: S účinnými produkty a cíleným řešením

Chcete s dědičným vypadáváním vlasů něco dělat? Posílit vlasové kořínky když se staráte o vlasy a vlasovou pokožku? Potom jste tady na správném místě: Alpecin společnosti Dr. Wolff vám nabízí účinné přípravky pro zdravé vlasy a silný růst vlasů.

Šampony a tonikum Liquid od expertů na vlasy

Od šamponů určených na různé typy pokožky k toniku Liquid, které vlasovým kořínkům poskytuje každý den dostatek energie pro růst vlasů: Zde najdete řešení, které přesně vyhovuje vašim vlasům a vašim potřebám v péči o vlasy. Chcete se dozvědět více? Stačí prokliknout na jednotlivé přípravky.

Alpecin Coffein Liquid zvyšuje produktivitu vlasových kořínků
Alpecin Coffein Shampoo C1 pro znatelně více vlasů
Alpecin Double Effect Shampoo proti lupům a vypadávání vlasů
Alpecin Tuning Shampoo tuning vlasů s každým mytím

 

Další informace o produktech naleznete na webech www.alcina.cz & www.alpecin.cz

ZPĚT NA CENÍK
ZPĚT NA ÚVODNÍ STRÁNKU