21.8.2016

Hyaluron 2.0

ALCINA vyvinula inovativní přístup v péči o pleť, který je postavený na pokročilé formě kyseliny hyaluronové. Jedná se o kombinaci dlouhých a krátkých řetězců kyseliny, která je pro pokožku optimální. Zatímco dlouhé řetězce váží vlhkost a zajišťují okamžitě vyhlazenou pleť, pronikají krátké řetězce molekul do hlubších vrstev, kde podporují lepší soudržnost buněk a zajišťují dlouhodobý efekt. Pleť získává velké množství hydratace a dochází ke zmírnění vrásek. Vyzkoušejte novou hyaluronovou sérii – pleťový gel, oční gel a pečující krém se skvěle doplňují!

Hyaluron__Gesichts-CremeHyaluron+ Pleťový krém                               550 Kč
50 ml

Hyaluron+ Pleťový krém – extra hydratační péče – vhodný jako doplněk k přípravkům Hyaluron 2.0 Pleťový gel a Oční gel. Okamžitý vyhlazující efekt – díky hodnotné kyselině hyaluronové. Pružná, hebká a jemná pleť – jedinečná, lehká textura s přírodními oleji pleť optimálně pěstí.
Richness 6

Alcina_Hyaluron_2.0

Hyaluron 2.0 Oční gel                                     420 Kč
15 ml

Hyaluron 2.0 Oční gel díky pokročilé formě kyseliny hyaluronové vypíná a vyhlazuje oční okolí. Praktický keramický aplikátor příjemně chladí a okamžitě zmírňuje otoky kolem očí. Obsahuje speciální kombinaci účinných látek, která ihned zklidňuje stresovanou pokožku: světlík lékařský, alantoin, panthenol a extrakt z opuncie.

 

Hyaluron_2.0_Augen-Gel

Hyaluron 2.0 Pleťový gel                              550 Kč
30 ml

Hyaluron 2.0 Pleťový gel je nový pleťový přípravek gelové konzistence, který přináší extra porci hydratace pro vypnutou a hladkou pleť.

2.0 = pokročilejší forma kyseliny hyaluronové. Díky velkým a malým molekulám bude pokožce poskytnuta optimální hydratace – ideální mix! Velké molekuly kyseliny hyaluronové vytvoří na pleti vysokomolekulární síť, která tak ihned vytváří vzhled hladké a plné pokožky. Tento efekt je silně podporován ze strany malých molekul, protože ty pronikají hlouběji do pokožky a tam zlepšují držení buněk pohromadě. Pleť získá mnoho vlhkosti, může tak lépe hospodařit s vodou, a tím okamžitě zjemnit malé vrásky.

hyaluron_fluid

Hyaluron 2.0 Fluid na ruce                           170 Kč
50ml

Přípravek nové generace: Komplex účinných látek s cennou KYSELINOU HYALURONOVOU znatelně zlepšuje hydrataci pokožky.
Pečující multitalent: Ultralehký fluid, ultralehké vstřebávání, ultrahebký pocit.
Cool individualista: Inspirativní dynamický vzhled – vizuální efekt, který svádí k nákupu.

 

Hyaluron 2.0 Boost up maska                          170 Kč

  • Textilní maska s kyselinou hyaluronovou
  • Pro okamžitě hladší a pevnější pleť
  • Ideální na cesty či před party

ALCINA Hyaluron 2.0 Boost Up maska je vyrobena z obzvlášť příjemné textilie a obsahuje vyvážený a účinný roztok s kyselinou hyaluronovou, koenzymem Q10, vitamínem E a jojobovým a makadamiovým olejem. Ihned zajišťuje pevnější a hladší pleť, vylepšuje její strukturu, dodává jí svěžest a dokonale hasí žízeň pokožky. Je ideální před každou party, na cesty, nebo zkrátka kdykoliv budete potřebovat. Maska je určená na jedno použití.

Další informace o produktech naleznete na webu www.alcina.cz

ZPĚT NA CENÍK
ZPĚT NA ÚVODNÍ STRÁNKU