CC CREAM – MAGICAL TRANSFORMATION

Magical Transformation CC Cream je hydratační denní péče s kyselinou hyaluronovou, panthenolem, vitamínem E a speciálními mikrozapouzdřenými pigmenty.

Mimořádná textura krému po kontaktu s pokožkou uvolní pigmenty, které aktivují jemné tónování přizpůsobující se různým odstínům pleti.

POUŽITÍ

  • Prsty naneste (roztírat podobně jako make-up) malé množství na vyčištěnou pleť. V případě potřeby použijte nejprve pleťový krém nebo sérum.
  • Vzhledem k vydatné textuře vám postačí aplikovat malé množství.
  • Ideálně lze kombinovat s korektorem Cover Coat Concealer, sypkým pudrem Luxury Loose Powder nebo pudrem Matt Sensation Powder.

CC v názvu krému je zkratka pro Color Correcting a označuje tónovací denní krém, tedy spojení denního krému a make-upu. Kombinuje lehké krytí s výživnými vlastnostmi denního krému, což vede k lepšímu vzhledu pleti. CC Cream pleť viditelně zkrášlí, ale zároveň zůstává nenápadný – což je ideální pro všechny ženy, různých věkových kategorií, které preferují přirozený vzhled. Pro sušší a zralejší pleť doporučujeme použít podklad v podobě séra a/nebo krému. Kombinovat můžete s jakýmkoliv přípravkem. Vyzkoušejte např. UV Control sérum, které vaši pleť zároveň ochrání před předčasným stárnutí v důsledku UV záření.

Uložit odkaz do záložek.